قوانین سفر

شرایط و ضوابط عمومی
1. وبسایت فروش اینترنتی بیمه مسافرتی سامان بر اساس مجموعه قوانین جمهوری اسلامی ایران، جرایم اینترنتی و قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند. خریدار ضمن خرید اینترنتی ، متعهد می شود که از کلیه ی قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.

2. کلیه حقوق محتوای موجود در سایت محفوظ است و استخراج یا کپی از هر یک از بخش های سایت تنها با کسب اجازه رسمی شرکت بیمه سامان 2982 است. همچنین هرگونه سوء استفاده از نام بیمه سامان 2982 ، سفر بیمه  یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع است و در صورت وقوع از طریق مراجع قانونی ذیصلاح مورد پیگرد قرار می گیرد.

3. کلیه اطلاعات شخصی کاربران در سایت به جز برای مراجع قانونی ذیصلاح که در قانون به صراحت به آنها اشاره شده باشد کاملاً محرمانه و محفوظ است و شرکت جانان گشت  تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران به عمل می آورد. به همین منظور همه تلاش ها برای نفوذ یا تخریب سایت مورد پیگری قرار می گیرد و در صورت لزوم از طریق مراجع قانونی ذیصلاح اقدام و مورد پیگرد قرار می گیرد.

4. کلیه اطلاعات وارد شده در سایت توسط خریداران، مسافران و کاربران باید به صورت صحیح در سایت وارد شود و در صورت عدم اعتبار و صحت آنها مسئولیت عواقب احتمالی بعدی مانند نیاز به صرف هزینه مجدد برای تهیه بلیط جایگزین بر عهده وارد کننده اطلاعات است.

5. تمامی قوانین حاکم بر بیمه سامان در این سایت سفربیمه لحاظ گردیده و هرگونه تخطی از این قوانین و یا ارائه اطلاعات اشتباه برای صدور بیمه نامه های مسافرتی بر عهده خریدار می باشد .

آنچه می بایست قبل از خرید یک بیمه نامه مسافرتی بدانید

- بيمه نامه مسافرتی، از تاريخ خروج بيمه گزار از مرزهای کشور ايران و تنها برای مسافرتهای کمتر از ۹۲ روز (سه ماه متوالی) معتبر است.
- اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور، آغاز می گردد.
- در صورت پایان اعتبار بیمه نامه در طول سفر، تمدید آن مقدور نمی باشد.
- در صورت عدم استفاده از بیمه نامه تا ۶ ماه پس از تاریخ صدور، می توانید با در دست داشتن اصل بیمه نامه و گذرنامه، به واحد صادر کننده آن مراجعه و نسبت به فسخ بیمه مسافرتی اقدام نمایید. ( این بند مشروط بر عدم دریافت ویزا و ممهور نشدن ویزا به مهر خروج از تاریخ صدور بیمه نامه است.) در غیر این صورت بیمه نامه ها غیر قابل استرداد یا ابطال می باشند.